Aday Yabancı Dil Kursu Açılış

#Aday Yabancı Dil Kursu Açılış

Aday Eğitim Kurumlarından bir ilk daha.
Bafra da ilk ve tek olan yabancı dil kursu Aday Eğitim Kurumları ve American Life ortaklığı ile açıldı. 
Açılış Bafra Kaymakamı Cevdet ERTÜRKMEN, Bafra Belediye Başkanı Hamit KILIÇ, Bafra İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali KATİPOĞLU, Siyasi Parti İlçe Temsilcileri, Bafra Basın Temsilcileri, öğrenciler ve çok sayıda davetli ile gerçekleştirildi.
Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan açılış daha sonra sırasıyla Aday Eğitim Kurumları Kurucu Müdürü Sayın Yüksel KAYGISIZ, AmericanLife Kurucusu Sayın Sedat UYGUN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Mehmet Ali KATİPOĞLU, Bafra Kaymakamı Sayın Cevdet ERTÜRKMEN ve Bafra Belediye Başkanı Sayın Hamit KILIÇ konuşma yaptı. Konuşmaların ardından kurdela kesimi yapıldı ve Aday Yabancı Dil Kursu hizmete açıldı.

Açılışta konuşma yapan Bafra Kaymakamı Sayın Cevdet ERTÜRKMEN "Yabancı dil bilen insanlara ihtiyacımız var. Açılan bu kursun bir nebze Bafra'nın ilacı olacağını düşünüyorum." dedi.
Bafra Belediye Başkanı Sayın Hamit KILIÇ, "Aday Eğitim Kurumları'nın Bafra eğitimine ciddi bir şekilde katkı sağladığını ve  açtığı yeni kurslarla da sağlamaya devam etmesini bekliyoruz." dedi. 

Basından..

BRT Haber

Samsun Gazetesi

Karadeniz Hayat

Gazeteniz Olsun

Gazete Arena